Felavattuk a kultúrházat

Nagy örömünkre felújítva, frissen festve, szépen berendezve áll újra rendelkezésünkre a rossz állapota miatt sokáig nélkülözött kultúrház. 2014. október 9-én, ünnepélyes keretek között óvodások, iskolások műsorával, Grim Dominika versmondásával avathattuk a megszépült épületet.

A jövőben a kultúrházban szeretnénk helyet biztosítani a közösségi rendezvényeknek, lehetőség lesz újra vendég előadókat meghívni, kisebb-nagyobb csoportokban kulturált összejöveteleket tartani. Kihasználva a színpad és a nézőtér nyújtotta előnyöket az iskolai és óvodai rendezvények egy részét is meg lehet majd itt valósítani.

       

   

A felújított kultúrház

{mospicasaweb:user=104387801890056653129,album=afelujitottkulturhaz2014}

 

Similar Posts

  • Nemzeti ünnepünkön

    Az idén az igen kellemes időjárásnak köszönhetően alkalmunk nyílott a szabadtéren, a Rákóczi-szobornál ünnepelni március 15-én, nemzeti ünnepünkön a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány szervezésében. A királyegyházi iskolában évről évre az aktuálisan ötödik osztályosok készülnek irodalmi műsorral erre a nagy napra, de tavaly és idén projektnapot is szerveztünk az ünnep köré.  

  • A házasság világhete

    A társadalomért a család tud felelni igazán, a házasság világhete (február 13-19.) pedig az egész társadalom megújítója lehet, ha az embereket arra indítja, hogy komolyan vegyék ezt az intézményt – mondta Bíró László, a Magyar Katolikus Püspöki Kar családreferens püspöke Budapesten, a házasság hete elnevezésű rendezvény sajtótájékoztatóján.  

  • DDOP iskolafejlesztés

    Dr. Győrvári Márk, a Szentlőrinci Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás elnöke 2010. február 4-én írta alá a „Szentlőrinci Kistérség Oktatási-Nevelési Központ kialakítása” című projekt támogatási szerződését a VÁTI Nonprofit Kft. Dél-dunántúli Regionális Kirendeltségén. Ezzel több, mint kétévnyi munkának érett be a gyümölcse. Még 2008 februárjában a kistérség 17 települése körzeti intézményi társulások konzorciumaként nyújtotta be a…