Sportnap Királyegyházán 2018

A Mozdulj Magadért Egyesület tagjaival 2018. május 19-én rendeztük meg Királyegyházán a sportnapot. A fő sportág a foci volt. A 11-13 évesek kategóriájában öt, míg a felnőttek hat csapattal vettek részt az eseményen, ahol körmérkőzéseket játszottak egymással.

 

A csapatok meghívásos alapon érkeztek, ebben és a lebonyolításban a segítségünkre volt Pintér Tibor, a helyi általános iskola testnevelő tanára, valamint id. Fata Gábor, a Királyegyháza Sportegyesület elnöke. A segítségüket ezúton is köszönöm. Nagy élmény volt a buborékfoci, amit kipróbálhattak a bátrak. Egy nagy felfújt buborékba bújtak bele a játékosok, és úgy kellett a foci szabályaival megfelelően játszani. Hát, akik bevállalták, azok számára az élmény nem maradt el, mindenki jól szórakozott, főleg a labda megszerzése jelentette a kihívást. Kicsik, nagyok kipróbálhatták a szituációs lövészetet is, mely során airsoftos fegyverrel lőhettek célba. Nagy sikert aratott ismét a kicsik körében az arcfestés is, amit Hollósi Mercédesznek köszönhettünk. Összességében mindenki jól szórakozott, és mindenki egy kicsit elfáradt. Köszönjük a Királyegyházai Sportegyesületnek a segítségét és a támogatását, valamint a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány anyagi támogatását. Nélkülük ez a nap nem jöhetett volna létre.