A nyugdíjasok farsangja

2015. február 17-én rendezték a nyugdíjas klub tagjai az idei farsangi bált, melynek során a jelmezeikkel az előző években tapasztalt kreativitásukat is felülmúlták. Nagyon kedves gesztus volt a falu legidősebbjeitől, hogy összejövetelükre meghívták a falu minden civil szervezetének vezetőségét, így jó alkalom nyílt közös beszélgetésre, táncra, bolondozásra.

Ezúton is köszönjük a meghívást, a nagyon kedves fogadtatást és vendéglátást!

       

   

Dr. Máthé Győzőné, a nyugdíjas klub vezetője így fogalmazott: „Egy jó hangulatú jelmezbált tartottunk. Köszönjük Grím Ferenc, Polgármester Úrnak, hogy anyagiakkal támogatta a bált, hogy a rendelkezésünkre bocsátotta az új kultúrházat, így kényelmes, szép körülmények között szórakozhattunk, és a falubuszt, hogy a mulatság végeztével mindenki szerencsésen hazatérhessen! Köszönjük a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítványnak a sok finom süteményt és üdítőt. Külön köszönöm Mészárosné Ilikének az ötletes jelmezeket! Köszönet mindenkinek, aki bármilyen módon hozzájárult a bál sikeréhez, Vendégeinknek pedig, hogy jelenlétükkel megtiszteltek minket!”