Önkénteseket várunk

A Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumának szervezésében, vagy a Kuratórium, a Közalapítvány támogatásával megvalósuló közösségi programokra hívjuk, várjuk az önkénteseket kortól és nemtől függetlenül! Ezúttal szeretnénk kérni, hogy csatlakozzanak hozzánk, legyenek segítségünkre a rendezvények megvalósításában, a helyszínek berendezésében, a rendezvények utáni elpakolásban, takarításban.

Legközelebbi programjaink: adventi kézműves játszóház, ajándékkészítés, karácsonyi készülődés, dekorálás, adventi karácsonyváró műsorok, programok szervezése. Felhívom a középiskolás diákok figyelmét, hogy tevékenységüket igazolni tudjuk az érettségire való jelentkezéshez szükséges közösségért végzett ötven önkéntes óra teljesítésének részeként. Jelentkezni lehet a kuratóriumi tagoknál személyesen, illetve a Kultúrházban Szabó Zsófinál.

 

Similar Posts

  • Szelektív hulladékgyűjtés

    Tájékoztatom a lakosságot, hogy a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény az ingatlanhasználó részére előírja a települési hulladék elkülönített gyűjtését. A Dél-Kom Nonprofit Kft. a 2015. év folyamán, a jelenlegi szolgáltatási struktúrában, kiegészítő jelleggel, havonta egy alkalommal vállalja az elkülönítetten gyűjtött műanyag-, papír, és fémhulladék háztól történő elszállítását.

  • Bikali kirándulást szervezünk

    A Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma kirándulást szervez Bikalra, a Reneszánsz Élménybirtokra. A kirándulás 2010. augusztus 28-án lesz, indulás autóbusszal 9.00 órakor, hazaérkezés várható időpontja este 20.00 óra. A Közalapítvány a Nostra Cement Kft. támogatásának köszönhetően vállalja az egész napos belépőjegyek és az egyszeri meleg étkezés költségeit. A résztvevőktől ezer forintos hozzájárulást kérünk az útiköltséghez. Az…

  • Erzsébet-program 2017

    Három új lehetőség az Erzsébet-programban: 2017. május 28-tól a nagyszülők és az unokák, az egyszülős családok, valamint a két gyermeket nevelő családok is jelentkezhetnek az Erzsébet-programra – jelentette be Novák Katalin a gyermeknapon, a családok budapesti világtalálkozójának záró rendezvényén.

  • Hálánk jeléül

    Június első vasárnapja: pedagógus nap. Így tanultuk ezt gyermekkorunkban, és így szeretnénk továbbadni gyermekeinknek is. Pedagógus nap alkalmából kis ünnepséget rendeztünk az iskola ebédlőjében, ahol versekkel, zenével és szerény vendéglátással fejeztük ki tiszteletünket és köszönetünket a sok türelemért, odafigyelésért, igyekezetért, amivel gyermekeinket körülveszik a Királyegyházai Általános Iskola és Óvoda pedagógusai és dolgozói.