Működik a Főzőklub

2015. október 6-án került megrendezésre a Főzőklub első foglalkozása.  A legelső alkalommal háromfajta krémlevest; brokkoli, alma, hagyma és egy egyszerű, de nagyszerű morzsás-őszibarackos süteményt készítettek el a hölgyek.  A krémlevesek és a desszert nagyon hamar elkészültek, köszönhető a tapasztalt és nagyon ügyes kezeknek.

Főzés közben mindenki igyekezett odafigyelni, ellesni pár trükköt, tippet, melyet a későbbiekben az otthonában felhasználhat. A végeredmény nagyon finom és laktató lett. Az alapanyagokat az önkormányzat és a Királyegyháza Felvirágoztatatásáért Közalapítvány biztosította, akiknek ezúton szeretnénk köszönetet mondani.

 

   

 

A következő találkozáson, 2015. október 27-én tésztaételek készültek. November 24-én 17.00 órakor kezdődő alkalommal krémeket tervezünk készíteni, erre is szeretettel várjuk azokat érdeklődőket, akik szeretnének csatlakozni a klubhoz.