Fürdőfesztiválon voltak nyugdíjasaink

Mészáros Lászlóné, Ilike közreműködésével kapott meghívást a Baranya Megyei Nyugdíjas Képviselettől a Királyegyházai Nyugdíjas Klub énekkara május 22-ére Szigetvárra. Az énekkar tagjait a falubusszal szállították a helyszínre, ahol részt vettek a hagyományos régiós nyugdíjas fürdőfesztiválon, melyet a Hoboli Borostyán Nyugdíjas Klub tagjai szerveztek.

A fesztiválon több mint ötven csoport szerepelt, a legtöbben, így a királyegyházi nyugdíjasok is népdalcsokrot adtak elő. A csoportok tagjai kedvezményes jeggyel juthattak be ezen a napon a Szigetvári Gyógy- és Strandfürdőbe, ezt kihasználva a királyegyházi nyugdíjasok a délelőtti szerepléssel járó izgalmakat a medencében pihenték ki, miközben összebarátkoztak más települések nyugdíjasaival is.

További részletek a Galériában!