Sportélet a LAFARGE csoportnál

Az ausztriai Retznei-ban rendezett kispályás labdarúgó tornán lépett pályára a LAFARGE királyegyházai csapata, ahol a 4. helyezést sikerült megszerezni. A 2012. augusztus 24-26. között zajló tornán a résztvevő csapatok számos pozitív élménnyel gazdagodtak.

A torna ötlete szorosan összefügg a LAFARGE szemléletmódjával, melynek alapeleme a munkavállalók egészsége és biztonsága, ezáltal az egészséges életmód. Mivel a résztvevő csapatok a LAFARGE csoport más és más gyáregységeiből érkeztek, így az esemény közösségkovácsoló hatása, valamint az egymással folytatott eszmecserék során nyert értékes tapasztalatok szempontjából is nagy jelentőséggel bír. A résztvevő királyegyházai csapat a helyi gyárlátogatás során megismerkedhetett az ausztriai másodlagos tüzelőanyagok felhasználási technológiájával, mely már hosszú évek óta alkalmazott és bevált módszernek számít a LAFARGE retznei-i gyáregységében. A helyszínen tekintette meg és szurkolta végig a három nap eseményeit Frédéric Aubet, a LAFARGE Cement Magyarország Kft. ügyvezetője is, aki ígéretet tett, hogy a jövő évben sorra kerülő nemzetközi kispályás labdarúgó tornának a LAFARGE Királyegyházai Cementgyára adhat otthont. Reméljük, hogy jövőre hazai körülmények között szurkolhatunk a királyegyházai labdarúgócsapat sikeréért és végső győzelméért.