Kisdiák sikerek

Mint minden tanévben, idén is sikeresen szerepeltek a Királyegyházai Iskola tanulói a Szentlőrincen megrendezett Kistérségi Kisdiák Fesztiválon, április 25-én.

 

Arany minősítést kapott: Fata Nóra (vers), Orsós Julianna (furulya), Orsós Tamara (fuvola), Moharos Alexandra (fuvola), Pásztler Viktória (fuvola), Gyúró Antónia, aki általános iskolába Szentlőrincre jár, csak zeneiskolai tanulmányait folytatja a Királyegyházai Iskolában (fagott). 

Ezüst minősítést kapott: Spándli Dominik (mese), Réti Melani – Nagy-Halas Nikolett – Pásztler  Bianka (ének), Gáyer Zsolt (vers), Vida Henrietta (vers), Balogh Emese (tánc), Gosztola Melinda (furulya). 

Bronz minősítést kapott: Pásztler Zsófia – Takács Vanda – Katona Noémi (vers). 

A gyerekeket felkészítették: Borzáné Petró Krisztina, Hollósi B. Mercédesz, Gyimesiné Fekete Tünde, Kis Halas Tiborné és Konyári Tímea, a Királyegyházai Iskola, valamint Csővári Dóra és Felnagy József, a SZONEK Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai.