Felejthetetlen élmény a Kodály Központban

A SZONEK Zeneiskolájának igazgatónője, Nyakáné Maár Zsuzsanna szervezésében március 20-án Pécsett, a Kodály Központban egy felejthetetlen koncerten vettünk részt, az Erdődy Kamarazenekar előadásán. A zenekar 15 évvel ezelőtt alakult, javarészt fiatalokból áll. XVII. és XVIII. századi zenét hallottunk tőlük. A magasan képzett zenészeket Vashegyi György vezényelte jó humorral és lendülettel.

 

A Kodály Központ, az EKF egyik nevezetessége, hatalmas, minden igényt kielégítő, színeiben és dekoráltságban visszafogott épület. A hangversenyterem 999 néző számára biztosít kényelmes ülőhelyet. A falak mahagóni faborításúak, rejtett világítással ellátva. A kiváló akusztikának köszönhető, hogy minden széken egyformán hallható a legfinomabb hang is. Aki még nem járt itt, ragadja meg az alkalmat, és látogasson el a Kodály Központba! Megéri!