Táncosaink Sellyén

Minden évben megrendezésre kerül a Kolping Alapfokú Művészeti Iskola félévzáró gálája Sellyén, ahol az iskola növendékei megmutathatják addig szerzett tudásukat, és ez idén sem volt másként. Érkeztek gyerekek Királyegyházáról, Ladról, Mozsgóról és természetesen Sellyéről. A növendékek közreműködésével évről évre egyre színvonalasabb gálaműsort sikerül adni.

Az elhivatottabb táncosok versenyeken is összemérhetik tudásukat más művészeti iskolák növendékeivel, versenyről versenyre egyre nagyobb sikerrel. Királyegyházáról három nevet emelnék ki, akik rendszeresen járnak versenyekre, és már szép sikereket tudhatnak magukénak: Orsós Tamás táncpartnerével, akit Kecskés Petrának hívnak illetve Gyuró Brigitta, Gyuró Liliána testvérpárt.

Ajánlom mindenkinek, hogy ha teheti, ismerkedjen meg ezzel a szép műfajjal, mert a tánc önbizalmat és tartást ad a szó minden értelemben!

 

   

 

További részletek a Galériában.