Labdarúgóink eredményei

2010. 03.28. Csertő – Királyegyháza 2:3 (0:2) Összeállítás: : Löcher (60.p. Molnár) – Katona Zs., Katona Z., Gunszt (75. p. Gábor), Kovács – Szolga (60.p. Keczeli), Jung – Kürthy (60.p. Lajtmann), Kósa L.(70.p. Fata), Lesnyik(72.p. Sárközi) – Schneider (46.p. Varga) 

Góllövők: Kósa L., Schneider, Fata 

Biztosan uralt első, elszórakozott második félidő, a végén pedig egy egyéni bravúr. Nem szívbetegeknek való mérkőzés volt!

04.04. Királyegyháza – Görcsöny II. 3:0 (1:0) Összeállítás: : Löcher (67.p. Molnár) – Katona Zs.(67.p.Katona Z.), Gunszt, Berta, Keczeli – Szolga, Jung (76.p. Kósa T.) – Kürthy (62.p. Lajtmann), Schneider (71.p. Sárközi), Lesnyik(76.p. Csomós) – Fata (46.p. Varga) 

Góllövők: Lesnyik, Schneider, Berta 

Magabiztos győzelem végre javuló játékkal. A középpályán már aránylag jól járattuk a labdát, de a kapu előtt még nem vagyunk elég határozottak. A védelem ebben az összetételben magabiztosan látta el feladatát.  

04.11. Királyegyháza – Abaliget 4:2 (2:0) Összeállítás: : Löcher (73.p. Molnár) – Keczeli, Gunszt, Katona Z.,Kovács (67.p. Katona Zs.) – Szolga (46.p. Varga), Jung (78.p. Csomós) – Kürthy (62.p. Lajtmann), Kósa L.(73. p. Gábor), Lesnyik – Schneider (67.p. Fata) 

Góllövők: Lesnyik, Szolga, Varga(2) 

Ismét egy elszórakozott utolsó 30 perc! Hiába játszottunk addig szépen és eredményesen, ha így elkomolytalankodjuk a végét. Rendet kell tenni a fejekben! 

04.18. Almamellék – Királyegyháza 0:3 (0:1) Összeállítás: Löcher (58.p. Molnár) – Katona Zs.(69.p. Kósa T.), Katona Z., Gunszt, Kovács (73.p. Gábor) – Keczeli, Kósa L.(25.p. Jung) – Kürthy (58.p. Lajtmann), Varga (58.p. Sárközi), Lesnyik – Schneider (61.p. Fata) 

Góllövők: Jung, Lesnyik(2) 

A csapat harcolt, igyekezett, de a rossz talajon folyamatos játék nem alakult ki, így született meg az „izzadtságszagú” győzelem. Aggasztó, hogy Szolga Goránt fegyelmi okokból kellett kihagyni, Kósa Lászlót pedig idő előtt le kellett cserélni elképzelhetetlenül gyenge teljesítménye miatt. Sürgősen meg kell szilárdítani a fegyelmet, ha nem akarunk csalódást okozni szurkolóinknak! Márpedig nem akarunk! 

04.25. Királyegyháza – Nagypeterd 1:0 (0:0) Összeállítás: Molnár – Katona Zs. (46.p. Kürthy), Katona Z., Gunszt, Kovács – Keczeli, Jung (58.p. Kósa T.) – Lajtmann(46.p. Kósa L., 78.p. Gábor), Szolga, Schneider (58.p. Fata) – Varga (78.p. Sárközi) 

Góllövő: Schneider 

Az őszi szezonban az idény leggyengébb játékát nyújtva hét gólt lőttünk a Nagypeterdnek. Ez a szép hagyomány annyiban megmaradt, hogy minősíthetetlen játékot produkáltunk, ráadásul csak egy gólt lőttünk. Bocsánatot kérek szurkolóinktól a csapat nevében ezért a kritikán aluli teljesítményért. És milyen a sors! A mérkőzés utáni kesergés közben érkezett a hír: Hetvehely – Mindszentgodisa 2:2! Átvettük a vezetést, első helyen a csapatunk! Mit lehet erre mondani? Hajrá Király!