Labdarúgóink eredményei

2010. 11.28. Magyarszék – Királyegyháza 1:3 (1:1) Összeállítás: Molnár K. – Keczeli, Király, Kósa T., Gunszt – Szakál (23.p. Berta), Jung – Kürthy (75.p. Gábor), Kósa L., Schneider (68.p. Lajtmann) – Gellner (75.p. Katona Zs.) 

Góllövő: Gellner(2), Berta 

Igen nehéz körülmények között – hideg, havas eső, mély talaj – kellett megvívni az őszi idény utolsó mérkőzését. Fokozta a bajokat a korán bekapott gól és Szakál Béla peches sérülése (vállficam). Megharcoltunk az egyenlítésért, a szünetben kicsit átszerveztük a sorokat, sebességet váltottunk, és magabiztosan besöpörtük a három pontot. Úgy térünk pihenőre, hogy meg van a lehetőségünk a bajnoki cím megszerzésére, és ezért meg is teszünk mindent!

 

Boldog karácsonyt mindenkinek! 

A bajnokság jelenlegi állása a Megyei II. osztály Czibulka csoportjában megtekinthető itt!