Köszönet az együttműködésért

A Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány nevében szeretnék köszönetet mondani Királyegyháza Önkormányzatának és mindazoknak, akik felajánlásukkal, vagy részvételükkel segítették a 2017. június 24-én megrendezésre került falunapot.

 

A Sumonyi Halastó dolgozójának Plaki Jánosnak az ebédhez felajánlott halért, a Sellyei ÁFÉSZ-nek a kenyér felajánlásáért. Hollósi Jánosné Ilikének és Plaki Jánosné Erzsikének a halászlé elkészítésében nyújott segítségükért. Tóth Józsefné Ildikónak és lelkes csapatának a délelőtti lángossütésért. A Királyegyházai Polgárőr és Önkéntes Tűzoltó Egyesületnek az egész napos és másnapi felügyeletért, a Közmunka Program dolgozóinak a segítségért. Az óvodásainknak, az iskola néptánccsoportjának, a helyi Nyugdíjas Klubnak a fellépésért, és a rengeteg embernek, akiknek a neveit még hosszan sorolhatnám, akik kivették részűket, hogy az idei Falunapunk ilyen színvonalasra sikeredjen!