Fogathajtás a Falunapon

A fogathajtás a Királyi Lovas Klub szervezésében valósult meg a 2018. évi Falunapon. Ezúttal hét versenyszámban mérették meg magukat a lovasok.

 

Hátas: I. Mihálovics Gábor, II. Váradi János, III. Kőhegyi Tamás.  

Egyes hajtás: I. Gál Dániel, II. Növényi Norbert, III. Nagy Bálint.  

Kettes hajtás: I. Gyenis Roland, II. Lovász Rafael, III. Kőhegyi Tamás.  

Póni hajtás: I. Mihálovics Gábor, II. Nadrai István, III. Nadrai Máté.  

Hátas vadász: I. Mihálovics Gábor, II. Papp Cintia, III. Gazdag Jázmin.  

Kettes vadász: I. Gyenis Roland, II. Mihálovics Gábor, III. ifj. Gyenis István.  

Póni vadász: I. Mihálovics Gábor, II. Nadrai István, III. Heiszler Máté.  

A résztvevők a környező településekről érkeztek: Gerde, Dencsháza, Bicsérd, Nagypeterd, Katádfa, Barcs, Szigetvár, Pécs, Szentlőrinc, Irmapuszta és természetesen Királyegyháza.  A fogathajtás megszervezésében részt vettek: Maul Zsuzsanna, Erős Kata, Keczeliné Büki Ildikó, Tóth Tihamér, Mihálovics Gábor, Gyenis István, Gyenis Roland és Gyenisné Pallai Eszter.  Az okleveleket és a kupákat, mint mindig, 2018-ban is a Közalapítvány biztosította.  

Gyenis István, a Királyi Lovas Klub vezetője kifejezte köszönetét a versenyzőknek a részvételért, a nézőknek a szurkolásért, a Közalapítvány Kuratóriumának és az Önkormányzatnak a lehetőségért és a támogatásért.