Szakkörök felnőtteknek

Királyegyháza Községi Önkormányzat 2018. júliustól indítja az EFOP-3.7.3-16 számú, Ismeretterjesztés és kompetenciafejlesztés a királyegyházai körjegyzőségi területen című nyertes pályázat megvalósítását. A pályázat keretein belül az alábbi ingyenes szakkörökre várjuk a 16 évnél idősebb érdeklődőket: főzőklub, kézműves klub, sportszakkör, kultúrszakkör, informatikai tanfolyam, környezeti- és energetikai tanfolyam, egészséges életmód klub, dráma- és önismeretei foglalkozás, táncklub.

 

Első körben a szakkörök 12 hónapon át tartanak és havi egy alkalommal kerülnek megrendezésre. Ez alól kivétel a táncklub, ami havi három alkalommal kerül megrendezésre. A pályázatba bevont szakkörtagoknak vállalniuk kell, hogy a 12 foglalkozásból legalább 9 alkalommal részt vesznek az általuk választott szakkörön.

 

További információk a pályázatról Szabó Zsófiánál a 20/327-00-54-es, illetve Laczovics Évánál a 20/576-75-25-ös telefonszámon érhetők el.