Köszönet az egy százalékért!

Örömmel tájékoztatom kedves Olvasóinkat, hogy az Adó és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal arról tájékoztatta a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumát, hogy a 2009. évi személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlása során az adófizető magánszemélyek egy része a mi szervezetünket jelölte meg kedvezményezettként, így miután igazoltuk, hogy rendelkezünk a kedvezményezettekre vonatkozó törvényi előírásoknak megfelelő feltételekkel az állami adóhatóság a közalapítvány számlájára utalta az Önök által felajánlott 113 899 forintot. Bízunk benne, hogy a közalapítvány kuratóriuma által szervezett programok idén is elnyerték az Önök tetszését, és a felajánlott összegeket is a közösség érdekében létrehozott jó célokra tudjuk fordítani.

 

 Továbbra is várjuk ötleteiket, melyekkel Királyegyháza lakosságának közösségi életét gazdagíthatjuk, és az összetartozás élményét elmélyíthetjük. Az általunk szervezett programok résztvevőinek nevében is szívből köszönöm az egy százalékok felajánlását!Kívánok Önöknek békés, boldog karácsonyt, közös örömökben és sikerekben gazdag új esztendőt!