Új lehetőség a Kultúrházban

Úgy érzed, jó lenne valami testmozgás, de fáradtnak érzed magad az intenzív sporthoz? Kikapcsolódásra, feltöltődésre, lazításra, stresszoldásra vágysz? Úgy érzed, hogy a sok ülő vagy álló munka hatására fájnak a végtagjaid, ízületeid, hátad, gerinced…? Jó lenne lecsillapítani az elmédet és csak magadra fókuszálni? Akkor már most kezdjél el jógázni!

 

Bárki jógázhat. Nincs szükség különleges felszerelésre, sem drága ruházatra- csak egy kis helyre és nagyon erős vágyra egy egészségesebb és teljesebb élet után. A foglalkozásokat Térné Somogyi Ivett jógaoktató tartja. A részvétel ingyenes.

Tervezett kezdés: 2016. november 4-én, pénteken, 17.00 órakor a Királyegyháza Kultúrházban. Jelentkezni Szabó Zsófinál lehet a 20/327-00-54 telefonszámon vagy személyesen. Jelentkezési határidő: 2016. október 28.