Köszönet a Szeretetdobozokért

Királyegyházán élő önmagukat megnevezni nem akaró kedves Olvasóink kérésére közöljük az alábbi köszönetnyilvánítást:

Köszönetünket szeretnénk kifejezni Kajtár Bertoldnak és családjának, hogy felvállalták és megszervezték Királyegyházán a Szeretetdoboz akciót! Sok hozzánk hasonló családnak szereztek ezzel örömet karácsony idején, amikor még erősebben érzi az ember a szűkölködés nehézségeit. Az ajándékcsomag minden darabja értékes volt számunkra, a száraz élelmiszertől az édességen át a gyermekjátékokig. Köszönjük a Kajtár családnak, hogy türelemmel és figyelemmel viseltettek irányunkban, hogy nem sajnálták az időt és az energiát összegyűjteni, megvásárolni, szortírozni és kiosztani az adományokat. Köszönjük a közreműködést Királyegyháza Önkormányzata Képviselőtestületének és a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriumának, valamint minden magánszemélynek, adományozónak, aki jó szívvel segítette a Szeretetdobozok létrejöttét.”