Karácsonyváró Sumonyban

Sumony Önkormányzat Képviselő-testületének és polgármesterének kérésére 2013. december 17-én karácsonyváró hangversenyt rendeztünk a sumonyi templomban.

Az ünnepség a királyegyházai óvoda, iskola és a zeneiskola tanulói, gyermekei közreműködésével jött létre. A műsort úgy állították össze az óvónők és tanítónők, hogy Sumonyban feltétlenül a helyi gyerekek kapjanak szereplési lehetőséget. A templomi műsor után a kultúrházban sütemény, tea és forralt bor mellett melegedhettünk, beszélgethettünk.

Sumony Önkormányzat Képviselő-testületének nevében köszönöm a királyegyházai iskola és óvoda pedagógusainak, hogy idén is megszervezték és megrendezték Sumonyban is a karácsonyváró hangversenyt. Köszönjük Király József plébános úrnak, hogy ezúttal is a templomban, méltó körülmények között tarthattuk az ünnepséget. Köszönöm a támogatóknak, segítőknek, hogy a műsor után vendégül láthattuk a szereplőket, szervezőket és az ünneplő közönséget.

 

Békés karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!

 

Orsós józsef, polgármester