Jót tenni jó!

Köszönetet szeretnék mondani a Királyegyházai Római Katolikus Plébánia nevében mindazoknak, akik bármily módon segítettek bennünket a Szeretetdoboz akciónkban.

Köszönet az ötletgazdáknak, Berta Leventének és Kovács Lászlónak, akik úgy gondolták, hogy ne csak az ország más településein, hanem a mi kis falunkban is legyen ajándékgyűjtés és ajándékosztás, és ezt az ötletüket megosztották velünk. Köszönet a Királyegyházai Önkormányzatnak és a képviselőknek az általuk megszavazott százezer forintért, amit ajándékok vásárlására költhettünk. Köszönet a sok jószívű, önzetlen embernek a faluban, akik sok-sok dobozzal segítettek minket, hogy mi pedig továbbsegíthessünk azokkal más családoknak. Köszönet annak, aki készpénzzel segítette ajándékosztásunkat. Köszönet a Komlói Karitasznak, akik átadtak nekünk sokdoboznyi ajándékot abból, amit ők is németországi családok gyűjtéséből kaptak. Köszönet azért, hogy 2014. december 23-án megkaptuk a falubuszt és így könnyebben kivihettük a nagycsaládosoknak az ajándékokat. Köszönet az osztásban résztvevőknek (Kajtár-Erdey Beátának, Kovács Lászlónak és Kozma Ferencnek) és mindenkinek, aki segített bennünket, hogy másoknak örömet szerezhessünk. Talán sokszor írtam le a köszönet szót, de mindez azért történt, mert a szívem tele van hálával, hogy ebben a kis faluban mennyi szeretettel, önzetlenséggel és jó indulattal találkoztunk. Reméljük, hogy a jövőben lesz ennek folytatása és idővel hagyománnyá fog válni a Szeretetdoboz akciónk. Legutoljára – és persze nem utolsósorban – szeretném megköszönni a Jó Istennek, hogy segítette munkánkat, és így valóban megtapasztalhattuk, hogy Jót tenni jó!