Szoros költségvetés Királyegyházán

Ahogyan azt az előző számban is jeleztem: nehéz évünk lesz a 2012-es. Az önkormányzatok egyik legnehezebb feladata évről évre a költségvetés elkészítése. Különösen nehéz volt az idén, mivel az eddigieknél szerényebb költségvetést voltunk kénytelenek kialakítani, de szerencsére a képviselőtestület minden tagja megértette a helyzet komolyságát, így elfogadtuk, és egyhangúlag szavaztuk meg Királyegyháza 2012. évre vonatkozó költségvetését.

Sajnálatos módon jelentős megszorításokat kellett eszközölnünk a település közoktatási intézményének támogatásában, ennek következtében másfél pedagógus álláshely került leépítésre. Bízunk benne, hogy az ott dolgozók is megértést tanúsítanak, és együtt átvészeljük ezt a nehéz időszakot.