A Polgárőr Egyesület közleménye

Értesítjük a lakosságot, hogy a Királyegyházai Polgárőr Egyesület tagsága időközi választást tartott 2011. november hónapban.

 

A választás eredményeként a vezetőség a következő személyekből áll: 

Babám Ferencné elnök

Varga József elnökhelyettes

id. Gyenis István titkár

Csókáné Varga Hajnalka gazdasági vezető

Borza Ferenc a pénzügyi ellenőrző bizottság elnöke

Aracsi Krisztián a pénzügyi ellenőrző bizottság tagja

ifj. Pásztler Márton a pénzügyi ellenőrző bizottság tagja

A vezetőség és a tagok továbbra is a közbiztonságot, a vagyonvédelmet és a katasztrófavédelemben való részvételt tartják fő célkitűzésüknek. Szoros kapcsolatot tartunk a hatóságokkal, munkánkhoz nagy segítséget kapunk a körzeti megbízottunktól: Stefák Balázs rendőr-törzszászlóstól. El is kél a segítség, hiszen rossz dolog bármikor történhet környezetünkben, ugyanakkor jó érzéssel tölt el bennünket, hogy a falunkban működik egy segítőkész egyesület.Munkánkra bármikor számíthatnak, hívjanak bennünket bizalommal az alábbi telefonszámokon:

70/357-40-88, (szolgálati telefonszám), illetve 70/267-03-63 (ügyeleti telefonszám).