Elismerés

2014 őszén rendezték meg az OTP Bank Bozsik Intézményi program tanévindító fesztiválját Telkiben.

Bár a 600 gyerek részvételével megtartott egész napos program során a felnőtteknek mellékszerep jutott, fontos eseménye volt a rendezvénynek, hogy az OTP Bank Bozsik-programban résztvevő legjobb edzők, csoportvezetők, körzeti szervezők – a megyei igazgatók ajánlásai alapján – kiemelkedő munkavégzésükért elismerésben részesültek. Az okleveleket Nyilasi Tibor adta át a szakembereknek, Baranya megyéből az alábbiaknak: Bien József, Gulyás Tamás, Pintér Tibor, Sas László, Szikszai Zsolt, Vér Margit Aranka, Gion Márton. Büszkék vagyunk rá, hogy a Királyegyházai Iskola testnevelő tanára – az immár kétgyermekes családapa – Pintér Tibor kollégánk is a díjazottak között van!

 

Similar Posts

  • Új vezető egy új világért

    A LafargeHolcim 2015. július 15-én világszerte hivatalosan elindította új csoportját, és közzétette a jövőre vonatkozó célkitűzéseinek kulcselemeit. Az ünneplésnek részese volt a Királyegyházai Cementgyár is, hiszen az újonnan létrejött csoport tagja maradt. A LAFARGE és a Holcim egyesülésének sikeres végrehajtását, valamint az új LafargeHolcim részvények Zürichben és Párizsban történő jegyzését követően az új csoport július…

  • Szakkörök felnőtteknek

    Királyegyháza Községi Önkormányzat 2018. júliustól indítja az EFOP-3.7.3-16 számú, Ismeretterjesztés és kompetenciafejlesztés a királyegyházai körjegyzőségi területen című nyertes pályázat megvalósítását. A pályázat keretein belül az alábbi ingyenes szakkörökre várjuk a 16 évnél idősebb érdeklődőket: főzőklub, kézműves klub, sportszakkör, kultúrszakkör, informatikai tanfolyam, környezeti- és energetikai tanfolyam, egészséges életmód klub, dráma- és önismeretei foglalkozás, táncklub.  

  • Bajnok: Királyegyháza!

    Július 2-án a szentlőrinci Anna Bárban megrendezett ünnepség keretében vehette át a Baranya megyei III. osztályú Labdarúgó Bajnokság Szöllősi csoportjának I. helyezéséért járó kupát a Királyegyháza SE futballcsapata. Az ünnepségen a Baranya Megyei Labdarúgó Szövetség elnökségének tagjai közül többen is részt vettek, a kupát Georgiou Grigorisztól, a BMLASZ elnökétől Szolga Gorán vette át a csapat…