Szentlőrincen szerepeltek az ötödikeseink

A „Tanulói laptop program a SZONEK-ben” című projekt ünnepélyes záró rendezvényére került sor 2011. február 21-én az Ifjúság Úti Általános Iskolában.

A sajtótájékoztató és a regisztráció után Dr. Győrvári Márk, a Szentlőrinci Kistérségi Többcélú Önkormányzati Társulás elnöke mondott köszöntőt, majd Heller Alajosné főigazgató asszony, projektvezető tartotta meg beszámolóját. A SZONEK Alapfokú Művészetoktatási Intézményegység tanulóinak zenés, verses előadása után a tanulói laptoppal támogatott bemutató foglalkozásokba nyerhettek betekintést az érdeklődők. Regényi Judit és Bojtor Judit szentlőrinci pedagógusok a rendszer használatáról tartottak előadást. Gyimesiné Fekete Tünde kolléganőnk pedig a Királyegyházai Általános Iskola ötödik osztályos tanulóival bemutató órát tartott, melynek témája A Pál utcai fiúk című kötelező olvasmány bevezetése volt. Ehhez természetesen az egész osztályt – a laptopokkal együtt – Szentlőrincre szállítottuk.

 

 

   

 

   

 

További részletek a Galériában.