Labdarúgóink eredményei

2010. 08.29. Lakócsa – Királyegyháza 1:8 (0:7) Összeállítás: Molnár K. (46.p. Molnár L.) – Keczeli., Király, Gunszt, Kovács – Szolga (46.p. Lósa T.), Jung (63.p. Gábor) – Kürthy (69.p. Lajtmann), Kósa L (69.p. Katona Zs.), Schneider (46.p. Lesnyik) – Gellner (63.p. Fata)

Góllövők: Kürthy (2), Gellner (2), Kósa L., Jung, Schneider (2), Keczeli

Kitűnő talajú pályán, korrekt játékvezetés mellett, fennállásának egyik legparádésabb félidejét produkálta a csapat. Mindenki lelkesen, kreatívan, egymást segítve játszott, egyszerűen átrobogtunk a kulturáltan, de nagyon „öregurasan” mozgó ellenfelünkön. Igaz a második félidőt „ellazsáltuk” (komoly szégyenfolt a tavalyi év sztárjának, Lesnyik Zoltánnak a kiállítása), de a vastaps így is kijár a csapatnak! 

09.05. Királyegyháza – Baksa 1:1 (0:0) Összeállítás: Molnár K. – Keczeli., Király, Gunszt, Berta – Szolga(89.p. Katona Zs.), Jung (85.p. Gábor) – Kürthy (89.p. Lajtmann), Kósa L, Schneider – Gellner (75. p. Kósa T.) 

Góllövő: Gellner  

Nehéz bármit mondani. Egy jó ellenfél ellen példásan küzdött a csapat. A játékvezetésre véleményem szerint a legenyhébb kifejezés, hogy részrehajló volt. Ezzel nem kívánom menteni Kósa L. tettét, de ha becsületesen vezetik a mérkőzést, ez az incidens soha nem következett volna be.  

09.12. Drávafok – Királyegyháza 2:0 (0:0) Összeállítás: Molnár K. – Keczeli., Király, Kósa T., Berta – Szolga, Jung, Gunszt (80.p. Kovács) – Kürthy, Lesnyik – Gellner (46.p. Schneider) 

Döbbenetes, ami labdarúgópályákon az alacsonyabb osztályokban Magyarországon megtörténhet. Két jól felkészített, motivált csapat nagy iramú, színvonalas mérkőzését tönkretette (mert ennek a győzelemnek a drávafokiak sem tudtak maradéktalanul örülni) egy elvakult, sportembernek nem nevezhető, sportpályára nem való játékvezető.