Bikalra kirándulunk

A Nostra Cement Kft. támogatásának köszönhetően a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Bikalra, a Reneszánsz Élménybirtokra (a helyszínről több információ: http://www.elmenybirtok.hu/) szervez kirándulást, augusztus 28-án. A múlt hónapban meghirdetett programra 69 fő jelentkezett, erre a létszámra a megrendelést leadtuk, az autóbuszt megrendeltük. A kiránduláson résztvevők fejenkénti 1000 forinttal járulnak hozzá az utazáshoz.

A költségek magukban foglalják a belépőjegyeket, az autóbusz bérleti díját és az ebéd árát is, így könnyen kiszámolható, hogy a fejenkénti ezer forint az összköltség töredékét képezi csak.  Mivel az ebéd elkészítése ekkora csoportnál hosszú időt venne igénybe, ha helyben választanánk, ezért minden jelentkezőt megkérünk, hogy augusztus első hetében jelezze felénk, melyiket szeretné választani az alábbi három, kemencében készült étel közül: 1. hagymás csülök kemencés babbal; 2. sáfrányos csirke kölessel töltött káposztával; 3. kemencés kacsacomb almás vöröskáposztával. Gyülekező augusztus 28-án reggel 9.00 órakor a buszmegállókban (mindháromban megáll az autóbusz). Várható hazaérkezés este 20.00 órakor.