Nostra Kupa – 2010

A királyegyházai női amatőr kézilabdacsapat május 15-én rendezte meg a Nostra Kupát. A szentlőrinci sportcsarnokot a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány támogatásával béreltük ki egész délutánra, és az általunk kiválasztott díjakat, kupákat, és a vendéglátást (ásványvíz, pogácsa) is a Közalapítvány biztosította számunkra.

Az egyéb költségeket (bírók díja) Gulyás Anna adományából fizethettük ki. Az egész délután nagyon jó hangulatban, barátságos mérkőzésekkel telt, a nap végén minden csapat kapott oklevelet, és az első három helyezett kupát. Az első helyezett királyegyházi csapat elnyerte a Nostra Cement Kft. által felajánlott kézilabdát is. Az egyéni nyertesek (minden csapatból volt ilyen, Királyegyházáról kettő) szintén a Nostra Cement Kft. által felajánlott ajándékokat kaphatták meg. A mohácsi csapat edzője külön gratulált a szervezéshez és a sportszerű lebonyolításhoz, és meghívott bennünket egy júliusi kupára, és az azt követő vacsorára. A csapat nevében köszönöm a Nosrtra Cement Kft. vezetőinek, hogy a Közalapítvány Kuratóriumának közreműködésével évek óta támogatják kis csapatunkat, így hétről hétre sportolhatunk, melynek eredményeként jó kis közösséggé alakultunk.

 

További részletek a Galériában!