Elhoztuk Mohácsról a kupát

Január közepén meghívást kapott a királyegyházai amatőr kézilabdacsapat Mohácsra, a felkészülési tornára. Ezt a tornát minden évben januárban rendezi meg a Mohácsi csapat. Nem gondolkodtunk egy kicsit sem, hogy elfogadjuk-e a meghívást. Január 31-én délután útra keltünk, irány Mohács. Az útiköltségünkről és a nevezési dijról Gulyás Anna vállalkozó gondoskodott, ezúton is köszönjük. A tornára hat csapat nevezett: Nagykozár, Mohács, Palotabozsok, Himesháza, Véménd, és nem utolsósorban Királyegyháza.

Az első meccsünket 13.30-kor játszottuk Himesházával, és meg is nyertük.  A következő meccset Palotabozsókkal játszottuk, ez döntetlennel végződött. Sorsolással derült ki, hogy kivel játsszunk az első helyért. Mohácsot kaptuk ellenfélnek, de így is tekintélyes fölénnyel győztünk. A eredményhirdetésre este 8 órakor került sor, de szívesen maradtunk addig, hiszen mi hoztuk el a kupát. A torna legjobbja Kiss Henrietta királyegyházi fiatal lett, nagyon büszkék vagyunk rá. Mindenki remekül érezte magát. Szeretnénk mi is a tavasszal egy tornát rendezni, a Mohácson résztvevők jelezték, hogy szívesen eljönnének ők is. Köszönet illeti még a királyegyházi Dodó Kereskedést, akik hozzájárultak két karton ásványvizzel, hogy meccs közben és szurkolás közben se szomjazzunk.