Önkénteseket várunk a falunapra

Bizonyára köztudomású, hogy a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma tevékenységét úgynevezett társadalmi munkában, önkéntes tevékenységként végzi.

Ezúttal szeretnénk kérni, hogy csatlakozzanak hozzánk, legyenek segítségünkre a falunapi rendezvény megvalósításában, a rendezvény helyszínének berendezésében, a sátor és a technikai felszerelés őrzésében, a rendezvény utáni elpakolásban, takarításban. Jelentkezni lehet a kuratóriumi tagoknál személyesen, illetve a 30/952-29-87-es telefonszámon.

 

Similar Posts

  • Gyereknap Sumonyban

    A Sumony Roma Nemzetiségi Önkormányzat 2016. július 9-én 9.00 órai kezdettel gyereknapot tartott a Kultúrházban. Volt bohócelőadás (zenés műsor), arcfestés, lufihajtogatás, és a Szentlőrinci Polgárőr Egyesület jóvoltából gokart vetélkedő. A rendőrség kutyás bemutatót tartott. Ebédre a gyerekek pizzát, szendvicset, üdítőt és jégkrémet kaptak.

  • Tájékoztató

    A Dél-Kom Nonprofit Kft. 2016. január 1. napjától csak az azonosító címkével ellátott hulladéktároló edényekben, illetve a jelölt zsákban elhelyezett hulladékot szállítja el. A Dél-Kom Nonprofit Kft.-vel kötött Hulladékgazdálkodási Közszolgáltatási Szerződés háztartásonként egy darab szabvány edényben tárolt hulladék elszállítását tartalmazza.

  • Labdarúgóink eredményei

    2010. 08.15. Vajszló – Királyegyháza 2:5 (2:1) Összeállítás: Molnár K. (88.p. Molnár L.) – Keczeli, Király, Gunszt, Kovács – Szolga, Jung (90.p. Gábor) – Kürthy (56.p. Lesnyik, 84.p. Fata), Kósa L. (90.p. Katona Zs.), Schneider (82.p. Lajtmann) – Gellner (88.p. Sárközi)  Góllövők: Gellner (2), Kósa L., Lesnyik (2)

  • Nyugdíjasok találkozója

    Nyugdíjas Klubunk 2019-ben is február 6-ára, húshagyó keddre szervezte a farsangbúcsúztató mulatságot. Összejövetelünkre meghívtuk Szabadszentkirályról és Bogádmindszentről is a nyugdíjas klubok tagjait. A szabadszentkirályi nyugdíjasokat 2010-ben Dr. Kajtár Edvárd plébános úr javaslatára hívtuk meg először egy ismerkedési estre.

  • Bajnok: Királyegyháza!

    Július 2-án a szentlőrinci Anna Bárban megrendezett ünnepség keretében vehette át a Baranya megyei III. osztályú Labdarúgó Bajnokság Szöllősi csoportjának I. helyezéséért járó kupát a Királyegyháza SE futballcsapata. Az ünnepségen a Baranya Megyei Labdarúgó Szövetség elnökségének tagjai közül többen is részt vettek, a kupát Georgiou Grigorisztól, a BMLASZ elnökétől Szolga Gorán vette át a csapat…