Nőnapi rendezvény Sumonyban

2019. március 8-án 17.00 órai kezdettel a Sumonyi Önkormányzat Nőnap alkalmából köszöntötte a helyi lakos hölgyeket! Orsós József Polgármester Úr nyitotta meg a rendezvényt, a kedves köszöntő szavak után pedig együtt egy-egy szál virággal kedveskedtünk a hölgyeknek.

18.00 órakor felszolgáltuk az estebédet, amelyet a Szentlőrinci Anna bárból rendeltünk. A vegyestálakon többféle húsétel és köret is volt, hogy mindenki találjon kedvére valót. Majd desszertként egy-egy szelet csokis süteményt is felszolgáltunk.

   

A hölgyeket közben üdítővel, vörösborral, sörrel és rövid italokkal is kínáltuk. A vacsora közben, és azt követő táncos esten is, Bogdán Imi zenélt. Mindenki nagyon jól érezte magát, még az idősebbek is táncra perdültek a jó hangulat miatt. A rendezvény este 22.00 óráig tartott.

Minden Hölgynek, aki megtisztelt bennünket jelenlétével, köszönjük, hogy eljött!