Németországban járt a kézilabdacsapat

A királyegyházai női amatőr kézilabda csapat meghívást kapott 2014 januárban egy németországi tornára.

Az önkormányzat segítségével tudott kiutazni csapatunk. Simbachban nagyon szívélyesen fogadtak minket. Étkezésünket és gyönyörű szállodai szállásunkat is díjmentesen biztosították a vendéglátók a csapat részére. A tornán 3 csapat vett részt, és sajnos a királyegyházai csapat elég gyengén szerepelt, mert a közbejött betegség és a hosszú út rányomta bélyegét a teljesítményünkre. Ezt leszámítva kellemesen éreztük magunkat, csak azt sajnáltuk, hogy kulturális programokra  az idő rövidsége miatt nem volt lehetőségünk.

Az utazás során más kultúrát és más játékstílust ismerhettünk meg, barátságok kötődtek a simbachi csapat tagjaival. A kedves és kellemes vendéglátást reméljük viszonozni tudjuk, mivel a német csapat húsvétkor ellátogat hozzánk egy másik tornára. Addig is csapatunk teljes erővel készül a visszavágóra, mert bizonyítani szeretnénk.

Köszönjük minden támogatónknak a segítséget!