Szűrővizsgálatok

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a L?RINC-MED Nonprofit Kft. Eszterházy Egészségközpontban (7940 Szentlőrinc, Eszterházy u. 1.) 2015. május 18-án, 19-én és 20-án 9 és 17 óra között a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Radiológiai Klinika üzemeltetésében álló mobil szűrőkamionnal az Országos Egészségpénztár (OEP) által finanszírozott mammográfiai valamint diagnosztikus mellkasröntgen szűrővizsgálatokra kerül sor.

 

Az érdeklődők a mammográfiai vizsgálaton a Radiológiai Klinikától kapott meghívóval valamint 30 éves kor felett háziorvosi beutalóval; a mellkasröntgen vizsgálaton kizárólag háziorvosi beutalóval vehetnek részt. A beutalók, meghívók mellett szükséges a TAJ kártya bemutatása.

 

A szűréseken való részvétel előzetes jelentkezéshez kötött. A jelentkezésre 2015. május 7-én, 8-án, valamint 11-15-ig 11 és 19 óra között lesz lehetőség személyesen az Eszterházy Egészségközpontban vagy telefonon: a 73/570-310-es telefonszámon.