A Sumony RN? karácsonya

A Sumony Roma Nemzetiségi Önkormányzat 2018. december 22-én tartotta a karácsonyi évzáró ünnepséget. A Kiskarácsony kezdetű dal közös éneklésével nyitottuk meg a rendezvényt. A sumonyi gyerekek az iskolában megtanult versekkel, énekekkel fogadták az érkező szülőket.

Nagyon szép karácsonyi hangulat alakult ki, felkészültek voltak a gyerekek, nagyon szépen szavaltak. A műsor elhangzása után mindenkit finom süteménnyel kínáltunk. Gondoskodtunk arról is, hogy mindenki kapjon gyümölcsöt: almát, mandarint és édességet, szaloncukrot is. A Szentlőrinci Sportegyesület Kovács Henrietta közreműködésével ismét labdákat adományozott gyermekeinknek, melyért szeretnénk köszönetünket kifejezni.  Továbbá köszönjük a Sumonyért Egyesület tagjainak a segítséget, a vendégek szorgos kiszolgálását. A visszajelzésekből ezúttal is kiderült, hogy bizony jól sikerült ez a rendezvény is, mindenki jól érezte magát, örültek a műsornak és az ajándékoknak is.