Óvodai farsang 2017

2017. február 22-én került megrendezésre az óvodai farsangi mulatság. Az eseményt hatalmas készülődés előzte meg. Az egész óvoda piros orrú bohócmosolyokkal és lufi tengerekkel teli, farsangi díszbe öltözött. Az óvoda szülői közössége, igen aktív és segítőkész volt.

Több kiló különféle gyümölccsel támogatták az ízletes gyümölcssalátánk elkészültét. Rengeteg meg is maradt, így máskor is tudunk nélkülözhetetlen vitaminokkal kedveskedni a szervezetünknek. Sokan hoztak rágcsálnivalókat is. A szülők számára délelőtt tíz óráig tettük nyílttá a farsangi mulatságot, szép számmal meg is jelentek a kedves vendégek. Különböző farsangi játékokkal és mackótáncoltatással, tánccal szórakoztattuk a megjelent szülőket.

   

A délelőttöt a kiszebáb elégetésével zártuk és reménykedünk benne, hogy a tél már végleg visszavonulót fújt.