Gyermeknap: önkénteseket keresünk

A Királyegyházai Általános Iskola minden évben tartalmas, élményekben gazdag gyermeknapot igyekszik szervezni a tanulói számára a szülői munkaközösség, Királyegyháza Önkormányzata, a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány és a LAFARGE Cement Magyarország Kft. támogatásának segítségével.

Az idén még szélesebb körben szeretnénk szervezni a programot: 2015. május 29-ére akadályversenyt tervezünk, melynek állomásaira a helyi civil szervezetek önkénteseit szeretnénk felkérni, természetesen a pedagógusok és a szülők közreműködésével. Továbbá keresünk a volt tanítványaink között önkéntes középiskolásokat, akik vállalkoznának a csapatok segítésére, hiszen a versenyt szeretnénk a régi hagyományainkhoz hűen az iskola területén túlra, a falu köztereire kivinni.

Várjuk a segítők érdeklődését, jelentkezését a konyaritimea@gmail.com és a richard.hollosi@lafarge.com címeken, a 30/952-29-87-es telefonszámon, illetve személyesen a Közalapítvány Kuratóriumának tagjainál és Hollósi Richárdnál.