Mikulás ünnepség Gyöngyfán

2016-ban került először megrendezésre karácsonyi kézműves foglalkozás Gyögyfán. A foglalkozás keretén belül papírdíszeket, ablak díszeket, gyurmadíszeket és koszorút készítettünk a gyerekekkel és szüleikkel közösen. Helyi segítőkkel, szülőkkel és fiatalok bevonásával történt a programok megvalósítása, illetve a hivatal és a nagy terem feldíszítése, melyet utólagosan szeretnénk megköszönni mindenkinek.

A Mikulás ünnepség 2016. december 10-én került megrendezésre. Mely az idei évben a Csorba Győző Könyvtár választható programjai közül került kiválasztásra: Szilas Miklós Mikulás és krampusz című zenés interaktív műsor. Az előadás mókás volt, a szülőknek és gyerekeknek egyaránt tetszett.  A gyerekeket a Mikulás név szerint szólította, a bátrabbak verset mondtak, táncoltak és énekeltek, a műsor végén pedig minden kisgyerek megkapta a csomagját.

Ezúton szeretnénk Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánni mindenkinek.