Évzáró est a Polgárőröknél

A Királyegyházai Polgárőr és Önkéntes Tűzoltó Egyesület, megalakulása óta kilencedik alkalommal tartotta meg évzáró karácsonyi ünnepségét, 2016-ban december 17-én, ezúttal a szépen felújított Kultúrházban, ahol az ünnepi terítéken kívül, csekély ajándékkal és kis műsorral is vártuk a vendégeket.

Az ünnepi beszéd után, furulyaszót hallhattunk Blum Patrícia és Blum Liliána előadásában, aztán egy Polgárőr társunk Kiss Veronika mondott egy gyönyörű Juhász Gyula verset a karácsonyról. A vacsorát követte a sok-sok sütemény elfogyasztása, ami nagy feladat volt, mert szinte mindenki hozott, amit ezúton is szeretnénk megköszönni! Aztán éjfélig tartott a tánc, a mulatság.

Ezúton is szeretném megköszönni minden polgárőr társamnak az egész éves munkáját, támogatóinknak a segítséget.

A Polgárőrség telefonszáma: 70/603-48-03

Támogatásokat az alábbi bankszámlaszámon tehetik meg: 11731135-20009836

A település lakóinak Áldott Békés Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánunk!