Kitört a vakáció!

Mindenki örömére itt a nyár, a várva várt vakáció. Az utolsó tanítási héten a LAFARGE Cement Magyarország Kft. és a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány támogatásának köszönhetően színes tanulmányi kirándulásokra mehettek a Királyegyházai Általános Iskola osztályai.

Az osztályfőnökök igyekeztek olyan módon szervezni az utakat, hogy a látottak, tapasztaltak elősegítsék a gyermekek szociális kompetenciának fejlesztését, ezen kívül a világra való nyitottság, az új iránti érdeklődés felkeltése volt a cél. Tanítványaink jártak Budapesten, Pécsen, Patcán, Fonyódon, Szigetváron, kerékpároztak a közvetlen környezetünkben, számos érdekes élménnyel gazdagodtak. A tanító nénik úgy intézték, hogy a gyerekeknek módjuk legyen ismerkedni a szűkebb és tágabb környezetünkkel, hogy megcsodálhassák a falunkat körülölelő természet szépségét.

További részletek a Galériában!