Kirándultunk

2014. szeptember 18-án a nyugdíjas klub tagjai a kirándulni voltak a Közalapítvány támogatásával. A ragyogó napsütésben először a Sárközi Babamúzeumot látogattuk meg Decsen.

A kiállított 150 baba a Sárköz népviseletét, szokásait mutatták be a bölcsőtől a sírig. Nagyon szép volt. Innen Szekszárdra vezetett utunk a Bodri pincészethez, ami egy hangulatos völgyben található. Itt nagyon finom ebédet és bórkóstolót kaptunk, még a köztársasági elnök borából is kortyolhattunk.

       

Délután a város főterén a Szekszárdi Szüreti Fesztivál szabadtéri programjainak hangulatát élvezhettük. Este a Hegedűs a háztetőn című musicalt néztük meg, ami nagyon jó volt. Késő éjszaka, kissé fáradtan értünk haza. Köszönjük Konyári Tímeának e szép nap a szervezését, Fata Gáborné, Anitának és Hollósi Tündének pedig, hogy elkísértek minket és segítették utunkat.