Köszönjük a támogatást!

Az óvoda szülői munkaközösségének köszönetét is szeretném tolmácsolni mindazoknak, akik anyagiakkal és tevőlegesen is segítettek abban, hogy maradandóvá váljanak az ünnepek, a várva várt Mikulás és a meghitt Karácsony a kicsi gyermekek számára.

Köszönjük Árki Zoltán, a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma, Kozma Ferenc, a KEFE, a Királyegyházai Vöröskereszt és Vörös Zoltán támogatását, akik nélkül szegényebb lett volna a december az óvodában. Továbbá az óvodás gyermekek nevében szeretnék köszönetet mondani a Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítványnak, hogy a 2011. évben is számos programunkat támogatta. A Közalapítvány Kuratóriumának segítségével óvodásaink fejlesztő játékokat, munkafüzeteket kaptak, két ízben tekinthették meg a Hangoló bábelőadását, tarisznyát kaptak a ballagóink, kirándulni mehettünk, hiszen átvállalták az útiköltséget és a belépőt, részt vehettünk a sumonyi madártábor programjain, és eljuthattunk a Kölyökparkba is. A programokkal lehetővé válik a környezetünk jobb megismerése, kinyílik a világ a gyerekek számára. Bár a pedagógusok számára nagy felelősség és megterhelő egy-egy kirándulás, különösen egy forgalmas nagyvárosi közlekedés, de a gyerekek örömét látva mindig azt mondjuk: megéri!