Fehér Dávid első lett

Nagyon büszkék vagyunk Fehér Dávid nagycsoportos óvodásunkra, aki Pécsett a Művészetek és Irodalom Házában a Népmese Napja alkalmából rendezett mesemondó versenyen első helyezést ért el.

A gyönyörűen berendezett színpadon a zsűri és nagyon sok gyerek előtt adta elő a Félig nyúzott bakkecske című mesét. Nagyon sokat készültünk a versenyre, Dávid tehetségének és szorgalmának köszönheti az előkelő helyezést és a nagy sikert. Jutalmul könyveket, édességet, kirakó játékot és belépőjegyet kapott a bikali Reneszánsz Élményparkba. Dávid mesemondását felvette a MTV Pécsi Körzeti Stúdiója, és a felvétel december 10-én adásba is került, így ország-világ láthatta. Dávid sikere után kerestek meg a Pécsi Polgármesteri Hivatalból azzal a kéréssel, hogy a mi kis mesemondónk szerepeljen a Mesevásáron, a Széchenyi téren felállított mesesátorban december 10-én. Ez alkalommal Királyegyházát még egy iskolás is képviselte Spándli Dominik személyében, aki most először mutatkozott be mesemondóként.

 

Mindkettőjüknek gratulálunk!