Büszkék vagyunk diákjainkra

A Szentlőrinci Kistérségi Kisdiák Fesztiválon idén is nagyon szépen szerepeltek a Királyegyházai Általános Iskola tanulói.

Tíz tanulónk vett részt a megmérettetésen, közülük öten az iskolánkban is működő SZONEK Alapfokú Művészeti Iskola zene tagozatának tanítványai a következőképpen szerepeltek.

 

Furulya hangszeren Orsós Julianna arany, Gosztola Melinda bronz, Gyuró Liliána pedig ezüstérmet kapott, felkészítő tanáruk Felnagy József volt. Fuvola hangszeren Moharos Alexandra és Pásztler Viktória duója ezüstérmet érdemelt, őket Csővári Dóra készítette fel.  

Vers kategóriában Fata Nóra Lili (3. osztályos) bronz, Gyuró Brigitta (4. osztályos) ezüst, Takács Vanda (4. osztályos) ezüst, László Ákos (5. osztályos) ezüst, Lucza Virág (6. osztályos) pedig arany érmet kapott. Felkészítő tanáraik: Hollósi B. Mercédesz, Gyimesiné Fekete Tünde és Konyári Tímea voltak.