Labdarúgóink eredményei

2011. 03. 27. Baksa – Királyegyháza 2:0 (1:0) Összeállítás: Molnár K. – Balogh, Gunszt, Kovács – Keczeli, Jung (28. p. Katona Zs.), Kis-Szabó, Gábor – Szolga – Kürthy, Gellner 

Megjelentünk testben tizennégyen (lélekben talán feleannyian). Alig huszonnyolc perc alatt elvesztettük csapatkapitányunkat. Tegyünk hozzá még egy eddig kiválóan teljesítő, de ezúttal nagyon rossz napot kifogó kapust. A vereség ennek fényében törvényszerű volt. Negyven-ötven perc mezőnyfölényben játszottunk így is, de gólveszélyt nem jelentettünk. Megszégyenítő volt, hogy egy rivális csapat a döntő pillanatokban lélekben magasan felénk nőtt. 180 fokos fordulat kell ahhoz, hogy igazi bajnokesélyesek lehessünk mind a saját, mind ellenfeleink szemében.

 

04. 03. Királyegyháza – Drávafok 1:2 (0:0) Összeállítás: Molnár K. – Király, Gunszt, Kovács – Keczeli, Jung, Balogh (60. p. Lesnyik), Gábor (60. p. Kis-Szabó) – Szolga – Kürthy, Gellner (88. p. Fata) 

Góllövő: Jung 

Az év legfontosabb mérkőzését előnyből, hazai pályán elbuktuk. A harci szellemmel nem volt probléma. Mindenki küzdött, amíg bírt. Sajnos az edző is óriásit hibázott, későn cserélt, és ez – az erőnléti hiányosságok mellett – három pontba (és lehet, hogy a bajnoki címbe) került.  

2011. 04. 10. Bükkösd – Királyegyháza 0:2 (0:1) Összeállítás: Molnár K. – Keczeli, Gunszt, Kovács – Kis-Szabó, Jung, Balogh (35. p. Katona), Gábor – Szolga (75. p. Fata) – Kürthy, Gellner

Góllövő: Gellner, Kovács 

Nagyra értékelhető, hogy két kínos vereség után idegenben kapott gól nélkül győzni tudott a csapat. Kiemelendő Kis-Szabó Zsombor, akinek testvére hosszan tartó, súlyos betegség után elhunyt. ? ennek ellenére vállalta a játékot, és jó teljesítménnyel segítette a csapatot. Sajnálatos, hogy Baloghot sérülés miatt kellett lecserélni. 

04. 17. Királyegyháza – Orfű 1:1 (1:1) Összeállítás: Molnár K. – Katona Zs., Gunszt, Gábor (46.p. Lajtmann) – Kis-Szabó, Jung, Keczeli, Kovács – Kürthy, Gellner – Fata (46. p. Lesnyik)

Góllövő: Gunszt 

Körülbelül 10 ajtó-ablak helyzetet kihagyva megértük azt a gyalázatot, hogy az eddig még pontot sem szerző Orfű diadalmenetben hagyta el Királyegyházát. A futballt, az edzésmunkát félvállról nem lehet venni, mert nem hagyja a játék megbosszulatlanul az ilyen hozzáállást. Elszállt egy álom, mindenki vonja le belőle a tanulságot! Ezt teszem én is!