Az Önkormányzati Hivatal hírei

Tájékoztatom a Tisztelt lakosságot, hogy Gyöngyfa, Királyegyháza és Sumony Önkormányzatok Képviselő-testületei 2012. december 18. napján visszavonták a Szabadszentkirályi Közös Önkormányzati Hivatal létrehozása érdekében tett szándéknyilatkozataikat.

A Belügyminisztérium állásfoglalása értelmében Királyegyháza, Gyöngyfa, Sumony és Szentdénes községek Önkormányzatai jogosultak Közös Önkormányzati Hivatal létrehozására. Az önkormányzatok megállapodásuk alapján Szentdénes Község Önkormányzatával közös Önkormányzati Hivatalt hoznak létre 2013. január 1. napjától Királyegyháza székhellyel.  

Az új hivatal létrehozása nem okoz zavart az ügyfélfogadás és a feladatellátás területen.  

Kollégáim nevében is kívánok Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet minden kedves Ügyfelünknek!