Gyermek labdarúgóink eredményei

Április 21-én a Magyar Gyermeklabdarúgó Szövetség által kiírt focitornán harmadik helyezést értünk el. Az első mérkőzésen a Szentlőrinc 2002-es csapatát fogadtuk és diákjaink 7:1-es győzelemmel kezdték a tornát. Sajnos a szigetvári Istvánffy Általános Iskola csapata legyőzött bennünket 4:3-ra. A harmadik helyért Szentlászlóval mérkőztünk meg, és 6:0-ra legyőztük őket.

Résztvevők: Mihálovics Márkó és Rómeó, Sóki Andor, Tóth László, Bogdán Milán, Pintér Krisztofer, Maczkó Kristóf, Balogh Barbara, Fata Nóra

Április 22-én a Magyar Diáksport Szövetség által kiírt labdarúgó tornán nevezett iskolánk az I. korcsoportban. Somogyapáti ellen játszottunk első körben és fölényes (12:0) győzelmet arattunk. Csapatunkhoz csatlakozott még két gyermek a szentlőrinci iskolából, így nyolcfős gárdánk bizakodva vágott neki a szigetvári válogatott elleni mérkőzésnek. Nagyon szép játékkal egy nagyon szoros meccsen 5:3-ra veszítettünk, így ezüstéremmel távoztunk.

 

       
.

Résztvevők: Mihálovics Márkó és Rómeó, Sóki Andor, Tóth László, Bogdán Milán, Pintér Krisztofer, Bosnes Thomas, Mogyorósi Gergő (utóbbi kettő szentlőrinci tanuló)

A II. korcsoportban a szentlőrinci válogatottat iskolánkból László Ákos képviselte, nekik sikerült az, ami nekünk nem, legyőzték a szigetvári együttest 3:2-re, és ezzel bejutottak a megyei döntőbe Mohácsra.