A Király Gym próbaüzeme

2014 decemberében próbaüzemben nyitottuk meg a Király Gym nevű konditermet Az első hetekben a nagy érdeklődésre való tekintettel két tapasztalt személyi edzőt kértünk fel a szakszerű működés segítésére Deme József és Horváth László személyében.

Az első hetekben még nehézséget okozott a fűtés hiánya, de hamarosan ez a probléma is megoldódott, és immár komfortos körülmények között fogadhatjuk a sportolni vágyókat.  Az első hónap tapasztalatainak összegzésével állapítottuk meg januártól a nyitva tartás szabályait. Továbbra is szeretnénk fenntartani azt a célunkat, hogy minden királyegyházai lakcímmel vagy munkahellyel rendelkező személy ingyenesen vehesse igénybe a szolgáltatást, ezzel és a jövőben szervezendő programokkal is szeretnénk elősegíteni az egészséges életmód kialakítását a családokban. A terem a mostani felszereléssel az előzetes számításaink szerint nyolc-tíz személy edzésmunkáját tudja ellátni egy időben, de a tapasztalatunk ennél jóval nagyobb létszámot mutat: több mint hetven fő regisztrált a Király Gymben, és egy-egy háromórás nyitva tartás alatt húsz-harminc fő fordul meg a teremben. Bízom benne, hogy minden felhasználó tudja értékelni – és az a nagyon pozitív tapasztalatom van, hogy törekszik is megbecsülni – hogy pályázati pénzből ilyen értékes beruházást tudtunk megvalósítani, és igyekszünk folyamatosan fejleszteni.