Nostra Kupa 2011

Női amatőr kézilabdacsapatunk április 17-én délután rendezte meg a Nostra Kupát a szentlőrinci sportcsarnokban. Kézilabdás lányaink hetente edzenek a Közalapítvány által bérelt teremben, és rendszeresen vesznek részt amatőr csapatoknak szervezett tornákon, kupákon. Dicséretes az összetartásuk és a sport iránti szeretetük, tiszteletük. A Királyegyháza Felvirágoztatásáért Közalapítvány Kuratóriuma és a Nostra Cement Kft. ezúttal is szívesen támogatta a rendezvény létrejöttét a terembérleti díj átvállalásával, illetve a kupák, díjak, oklevelek, a pogácsa és az ásványvíz költségeivel, amiért a csapat tagjai köszönetüket fejezték ki.

A 2011. évi Nostra Kupa nyertese Királyegyháza csapata lett. A második helyet Lánycsók, harmadikat Véménd szerezte meg. A legjobb kapus Bauer Dóra (Véménd), a legjobb játékos Bojtor Adrienn (Lánycsók), a gólkirálynő pedig Kiss Anasztázia (Királyegyháza) lett. A legsportszerűbb csapat díját Véménd kapta. Amit mindannyian nyertek: egy sportolással együtt töltött vidám délután. A kupák átvétele után máris szervezkedni kezdtek a csapatkapitányok, egy többfordulós bajnokságot szeretnének megvalósítani a résztvevő csapatok között, természetesen továbbra is amatőr szinten. Sok sikert!