Az őszi idény összefoglalója

Kis Halas Tibor lemondása után megújult a Királyegyháza Sportegyesület vezetősége. Az egyesület új elnöke Fata Gábor lett, helyettese Balogh Tibor, az elnökség tagja még Magyar József.

 

A 2012/2013. évi bajnokságot a Megye IV. osztályban kezdte Királyegyháza futballcsapata.

Eredményeink: Orfű ellen 5:0; Gödre ellen 2:1; Merenye ellen 4:0; Szentdénes ellen 2:1 arányú győzelem, Szentlőrinctől 3:1, Mindszentgodisától 9:2; Almamelléktől 3:2; Nagydobszától 2:1; Abaligettől 5:2; Pécsi Dinamótól 2:1; Szentegáttól 5:2; Mozsgótól 5:1 arányú vereség. Az őszi idényben a tizedik helyen végeztünk.  

A csapat tagjai: Boros Dániel, Boros Zoltán, Fata Balázs Bence, Fata Gábor I., Fata Gábor II.,  Jackl Ádám, Lajtmann Mihály, Magyar József, Pásztler Antal, Pénzár László, Sárközi János, Szentes Máté, Tomasics Bálint, Toplak Zoltán, Tóth Balázs I., Tóth Balázs II:, Utczay Tibor. 

Köszönjük Szurkolóink támogatását!