Gála Sellyén, helyezés Mohácson

A Királyegyházai Általános Iskolában is működő Kolping Alapfokú Művészeti Iskola minden év februárjában tartja a félévzáró táncgáláját Sellyén.

Ez a Gála arra szolgál, hogy a gyerekek meg tudják mutatni szüleiknek, testvéreiknek, családtagoknak, barátoknak, hogy mit tanultak abban az esztendőben. Idén is sok helyről érkeztek gyerekek: Sellyéről, Királyegyházáról, Mozsgóról, Ladról valamint Homokszentgyörgyről.Március 7-én, Mohácson Junior latin kategóriában a Királyegyházi Általános Iskola hatodik osztályos tanulója, Orsós Tamás párjával Kecskés Petrával 2. helyezést ért el 28 induló párosból. Fontos megemlíteni, hogy Tomiék először versenyeztek ebben a korosztályban, mert tavaly még gyerek korosztályban indultak, most azonban 12-15 évesek között mutatták meg, mit tudnak, és itt is éppen csak egy hajszál választotta el őket az első helytől!