Kézilabda

2010. december 5-én rendezte a királyegyházai és a mohácsi csapat közösen a Mikulás Kupa elnevezésű amatőr női kézilabda tornát Szentlőrincen. Négy csapat vett részt: Mohács, Lánycsók, Siklós, Királyegyháza.

 

Kiélezett küzdelemben Siklóssal döntetlent játszottunk, Lánycsók és Mohács csapata fölött fölényes győzelmet arattunk, így a Mikulás Kupát kiérdemelten megnyertük.A két új csapat, Siklós és Lánycsók játékosai között új barátokra tettünk szert. Nagyon jó élményekkel és kellemes fáradtsággal búcsúztunk egymástól, és egyben meghívást kaptunk Lánycsók csapatától a Karácsony Kupára, amit szeretettel elfogadtunk. 2010. december 18-án sajnos anyagi okok és a nagy havazás miatt, egy cserével és kapus nélkül indultunk Lánycsókra a Karácsony Kupára. Aztán még a cserénk is lesérült, ezért kiélezett küzdelmekben a négy csapatból a harmadik helyen végeztünk. De nem keseredtünk el, mert tisztes helytállással a királyegyházi kézilabdacsapat gyűjteménye újabb kupával bővült. Ezúton szeretnénk minden támogatónknak megköszönni a segítséget!